InstaBIZ

Nuk ka më dyshime çifti i njohur është kthyer bashkë


               Publikuar në : 16:38 - 15/02/20 |
xhu lia

Është përfolur gjatë për një rikthim mes modeles së njohur Gigi Hadid dhe këngëtarit Zayn Malik. Por duket se dyshimve u ka ardhur fundit pasi përmes një foto në Instagram, Gigi ka konfirmuar se ajo dhe këngëtari janë kthyer së bashku.

Ka qenë vet Hadid, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto të tyre të vjetër në ditën e të dashuruarve duke e shoqëruar me një ikonë me zemra. Padyshim nuk kanë munguar komentet e fansave të çiftit të cilët ishin mjaft të lumtur për këtë ribashkim të dyshes së njohur./Opinion.al/

 

Pas