InstaBIZ

Nuk dini çfarë të vishni në një ditë me shi, ja sugjerimi i Jonida MaliqitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:19 - 04/05/16 |
root

Fashionistja Jonida Maliqi ka postuar një sëri fotosh në faqen e saj në Instagram si dhe në blogun e saj.

Edhe pse ditë me shi ajo sugjeron të vishni këtë fund me bel të lartë, këmishë xhins dhe atlete sportive.

Si gjithnjë Jonida nuk zhgënjen me look-un dhe propozimet e saj.

imageimageimage

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas