-ARKIVA OPINION

NOSTALGJI: DJE DHE SOT, A ESHTE SEKSI TABU?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 22/04/15 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=w1MNuZUOoDY” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas