InstaBIZ

Nora dhe Roberti ndajnë me të gjithë lajmin e lumtur, ja çfarë ka ndodhur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 11/10/18 |
b.f

Prej disa javësh Robert Berisha është angazhuar me spektaklin e kërcimit në Tv Klan, “Dance with me”, duke qëndruar larg bashkëshortes së tij Norës dhe vogëlushes Renee.

Në një postim në Instagram disa ditë më parë, ai u shpreh se ato i mungonin shumë dhe më në fund, ditën e djeshme familja është bashkuar. Nora ka publikuar në Instastory video krah Robertit, ndërsa ky i fundit ka ndarë me ndjekësit në Storyn e tij një tjetër gëzim, të cilin me siguri çifti mezi e kishin pritur.

Ai ka publikuar një foto të dy pasaportave, të vetën dhe të Norës, ku tregon se ata ishin pajisur me pasaportë shqiptare. Tashmë, Roberti dhe Nora janë bërë zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë.

Pas