InstaBIZ

Noizy qesh me lot kur i zënë në gojë konkurentët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:01 - 02/09/15 |
root

Ai është një nga reperat më popullor dhe me më shumë fansa në Shqipëri. Bëhet fjalë për reperin Noizy, i cili është nisur drejt Francës për ti kaluar aty pushimet. Siç duket edhe nga fotoja reperi bashkë me një shok ndodhet në një jaht në Saint Tropez dhe qeshë me lot kur i zënë në gojë konkurentët e tij. Mesa duket Noizy beson që në muzikën që bën nuk ka aspak rivalë dhe mendon që është unik… Se dimë ç’mendim kanë reperat e Babastars për këtë foto?!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas