Te Fundit

Noizy jeton mes luksit të çmendur, poston foton 1 milionë dollarëshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:40 - 18/10/18 |
el ida

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm dhe na ka treguar që këngët e tij përkthehen lehtësisht në miliona të ardhura.

Ndoshta të shumtë janë këngëtarët që preferojnë të tregojnë luksin të cilin disponojnë, por këtë herë Noizy ka vendosur të tregojë para të gjithëve “armët e rënda”.

Një orë e markës “Richard Mille”, e cila kushton afro 135 mijë dollarë, dy çelësa të automjeteve “Ferrari” dhe çelësi i një automjeti tip “Maybach”.

Sipas përllogaritjeve të përafërta,  vlera totale e këtyre brendeve luksoze arrin shifrën e përafërt me 1 milionë dollarë.

 

 

Pas