Aktualitet

Njofton OSHEE: Nesër ndërpritet energjia në këto dy zona në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:44 - 22/08/21 |
Opi Nion

OSHEE ka njoftuar ditën e sotme se nesër do të ndërpritet energjia në kryeqytet në rrugët “Besim Alla” dhe “Rubert Shvarc”.

Nga njoftimi mësohet se nga ora 09:00 deri në 17:00 në këto dy zona nuk do të ketë energji pasi po pryhet mirëmbajtja e kabinave.

NJOFTIMI NGA OSHEE

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 23 gusht

Në kuadër të investimit që po kryhet për mirëmbajtjen e kabinave, nesër, 23 gusht gjatë intervalit kohor 09:00-17:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Rruga “Besim Alla”, rruga “Robert Shvarc”

Pas