InstaBIZ

Njihuni me nënën e Kim Kardashian, qenka në superformë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:13 - 11/10/18 |
b.f

Kris Jenner, nëna e vajzave te famshme Kardashian ka një formë të shkëlqyer. Ajo është fotografuar ditën e djeshme shumë në formë dhe me një veshje trendy.

Me një bluzë të ngushtë dhe pantallona lëkure Kris dukej e mrekullueshme.

Edhe pse është 62 vjeç me format trupore ajo i bën konkurrencë edhe vajzave të saj.

Pas