-Jetë dhe Stil

Njeriu papagall…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:37 - 05/11/15 |
root

Ted Richards është 57 vjeç dhe është i fiksuar pas papagajve dhe do me çdo kusht, t’iu ngjajë atyre. Jo më kot e ka modifikuar fytyrën e tij me lloj lloj piercing. I ftuar në emisionin e Jeremy Kyle, ai ka thënë se ka bërë 6 ndërhyrje plastike, duke zhdukur madje edhe veshët e tij. I pyetur nëse do ti përgjajë kësaj gjallese, Richards ka thënë se, “nuk dua të dukem fiks si një papagall, por mund të them se më pëlqejnë shumë modifikimet në trup”.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas