Te Fundit

Njeriu mbi vinç, nuk ka shkallë, policia nuk njofton zjarrëfikësen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:04 - 10/11/15 |
b.f

Një person vazhdon të qëndrojë i hipur mbi vinç duke kërcënuar se do të hidhet dhe masa e parë që Policia duhet të kishte ndërrmarrë është thirrja e zjarrëfikësve të cilët ndihmojnë me shkallë në të tilla raste. Por kjo gjë sipas burimeve të Opinion.al nuk ka ndodhur. Policia është treguar neglizhente, çka ka bërë që zjarrëfikësit të vijnë me vonesë në vendngjarje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas