Aktualitet

“Një shëtitore perlë verën e ardhshme”, Rama iu jep fjalën sarandiotëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 14/11/20 |
Al Do

Kryeministri Rama e ka nisur ditën sot me një postim në Facebook, ku tregohen pamje nga punimet për shëtitoren e Sarandës.

Krahas videos, kryeministri Rama shkruan se verën e ardhshme shëtitorja do të jetë gati.

Të shkosh në Sarandë dhe të mos bësh dot një shëtitje në një hapësirë të gjerë buzë detit? Boll më, koha për ta bërë Ju jap fjalën me video që verën e ardhshme ju pret një shetitore perlë. Hidhini një sy projektit me poshtë, në rrugën nga 3D në realite”, shkruan Rama. /Opinion.al

Pas