Aktualitet

Një pikë ujë nuk kishte për ne? Rama ngacmon gjirokastritët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:48 - 06/02/21 |
el ida

Nga Gjirokastra, ku ka qenë në një takim të ngushtë, i mbajtur në shtëpinë e Kadaresë, Kryeministri Rama nuk i ka lënë ngacmimet dhe ironitë me gjirokastritët.

Duke iu drejtuar kryetarit të bashkisë, kryeministri shfaqi “kritika” për faktin që në takim nuk i kishin nxjerr ujë.

“Si nuk na keni vënë një ujë këtu përpara, e keni bërë gjirokastritçe. Një pikë ujë nuk kishte për ne?” u shpreh Rama./Opinion.al

 

Pas