InstaBIZ

Një mami e kujdesshme si Rezarta Shkurta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:28 - 15/10/15 |
root

Rezarta Shkurta po e rrit me shumë përkushtim dhe përkujdesje, vajzën e saj Hera (ndonëse e vetme, pasi bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha vuan dënimin me burg). Ja tek i shohim nënë e bijë teksa vizitohen tek stomatologia e tyre. Mesa duket mami Rezi, ka filluar të kujdeset për dhëmbët e vajzës, që tani kur ajo është shumë e vogël.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas