Bota

Një i vrarë dhe dy të plagosur nga të shtëna me armë në Hollywood, pranë Walk of FameBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:33 - 08/01/23 |
Opi Nion

Një burrë mbeti i vrarë dhe dy të tjerë u plagosën në një shkëmbim zjarri gjatë natës në Hollywood, pranë Walk of Fame.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat amerikane, duke cituar burime policore.

Vrasësi u largua me një makinë. Kur burri hapi zjarr, restorantet dhe klubet e shumta në zonë ishin të mbushur me njerëz. “Hollywood është një lagje shumë e ngarkuar, veçanërisht në mbrëmje,” shpjegoi detektivi Sean Kinchla i cili ende nuk ka dhënë një motiv për të shtënat./Opinion.al

 

Pas