Aktualitet

Një ditë pas finales, Rama: Shqipëria la përshtypje fantastike në sy të EuropësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 26/05/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka reaguar një ditë pas finales së Conference League të zhvilluar në “Air Albania”.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Rama falënderon të gjitha ata që i dhanë jetë eurombrëmjes së djeshme.

Sipas tij, Shqipëria la një përshtypje fantastike në sy të mbarë Europës.

MIRËMËNGJES

dhe me falenderimin e përzemërt për të gjithë ata që i dhanë jetë eurombrëmjes së djeshme të Shqipërisë, si edhe me krenarinë për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e mbarë Europës, ju uroj një ditë të mbarë”,-shkruan Rama./Opinion.al

Pas