Life Style

Një ambulancë mbërrin në shtëpinë e Meghan Markle dhe princ Harryt


               Publikuar në : 15:32 - 26/04/19 |
el ida

Meghan Markle pritet të lindë nga çasti në çast, ndaj një ambulancë ka mbërritur pranë shtëpisë së tyre në Frogmore.

Spekulimet se për disa minuta foshnja mbretërore do të vijë në jetë, po shtohen gjithnjë e më shumë, ndërkaq është bërë e ditur Meghan do të lindë në shtëpi, me Harryn përkrah saj.

BBC shkruan se 37-vjeçarja nuk do të ndjekë gjurmët e Kate dhe Princeshës Diana, të cilat dolën në publik menjëherë sapo lindën më fëmijën përkrah, ndërsa tani të gjithë sytë janë nga Meghan sepse lajmi i kësaj jave me siguri do të jetë ardhja në jetë e bebit mbretëror.

Meghan dhe Harry  u shpërngulën kohët e fundit në Frogmore pas një rinovimi prej miliona dollarë që i bënë banesës./Opinion.al

Pas