Kronikë

Një 51-vjeçar humb jetën në Tiranë, çfarë dyshohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:48 - 22/04/22 |
Opi Nion

Një 51-vjeçar ka humbur jetën në rrugën “Ali Shefqeti” në Tiranë.

Policia bën me dije se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanava të ngjarjes.

Pas