Kryesore

Nis sot në mbrëmje sezoni 24 i “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 07/09/20 |
Al Do

Emisioni “Opinion” nis mbrëmjen e sotme sezonin e tij të 24-t.

Edhe në këtë sezon në fokus do të jenë temat më të nxehta të politikës dhe aktualitetit, pa lënë mënajnë çështjet që lidhen me elementë të jetës së sonë përditshme.

Në këtë sezon një hapësirë më shumë do të kenë emisionet dedikuar qyteteve të vjetra të Shqipërisë, historisë, kulturës dhe trashëgimisë që ato përcjellin edhe në ditët tona.

Opinion do të jete në transmetim në orën 22: 00 të hënë, të martë dhe të mërkurë, ndërsa të enjten në orën 21:00.

Pas