Aktualitet

Nis protesta e Partisë së Lirisë te inceneratori i TiranësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 13/09/22 |
Opi Nion

Ka nisur protesta e Partisë së Lirisë tek inceneratori i Tiranës. Pak minuta më parë protestës i është bashkuar dhe kryetari i kësaj force politike, Ilir Meta.

Në një dalje për mediat sot në mesditë, Meta u bëri thirrje qytetarëve të marrin pjesë dhe theksoi se do të jetë paqësore. Kjo është protesta e parë e kësaj force politike, pasi Meta mori drejtimin e saj. Në vendin ku po zhvillohet protesta, pranë inceneratorit të Tiranës organizatorët kanë vendosur pankarta ku ilustrohen denoncimet që janë bërë lidhur me aferën e inceneratorëve.

Pas