InstaBIZ

Nicole Kidman e ka një sozi dhe ajo është…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:09 - 29/10/15 |
root

Nicole Kidman e ka një sozi dhe ajo është mbesa e saj.  Luçia është vajza e motrës së vogël të aktores, të cilën tezja e prezantoi publikisht me rastin e 17- vjetorit të lindjes. Ajo që bie menjëherë në sy, është ngjashmëria e jashtëzakonshme e të dyjave. Luçia i ngjan shumë tezes Nicole.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas