InstaBIZ

Nicki Minay, fiton 236 mijë dollarë për 30 minuta, por ja cfarë i ndodh më pas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:51 - 17/11/15 |
b.f

E njohur për sitlin e saj të shfrenuar, Nicki Minay ka kërkuar edhe një cmim po kaq të kripur, për një ngfa koncertet e saj në një klub në Las Vegas. Por këngëtarja është paraqitur me 1 orë e gjymë vonesë në koncert dhe organizatorët e kanë paditur. Por për fatin e tyre të keq, këngëtarja i kishte marrë lekët parapagim.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas