Kronikë

Ngjarja në Kombinat, Policia: S’dihen nëse është vetëplagosur apo e kanë plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:37 - 23/05/22 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka dhënë informacion zyrtar lidhur me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Kombinatit.

Autoritetet informojnë se rreth orës 20:45 është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, shtetasi M. L., rreth 60 vjeç, i cili në rrethana ende të paqarta, është plagosur në këmbë me armë zjarri.

Policia thotë se ende nuk dihen rrethanat nëse është vetëplagosur apo e kanë plagosur.

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas