Kronikë

Ngjarja në Durrës, Policia: 54-vjeçarja nga Tirana është mbytur…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:27 - 22/07/22 |
Opi Nion

Policia ka sqaruar ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Sipas policisë 54 vjeçarja e identifikuar me inicialet H.S., banuese në Tiranë, është mbytur aksidentalisht në afërsi të urës të Dajlanit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas