Sport

Ngec Partizani, barazon me Laçin


               Publikuar në : 20:01 - 10/08/19 |
Opi Nion

Partizani nuk ka mundur të marrë një fitore në ndeshjen miqësore të  zhvilluar në Kurbin ndaj Laçit.

Dy skuadrat u ndanë me barazimin 1-1, të cilët u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes.

Me rikthimin në fushë, Xhixha zhbllokoi dhe kaloi në avantazh bardhezinjtë.

Ndërkohë Erald Çinari prishi llogaritë e Sulejman Starovës, që mori një barazim të vlefshëm në prag të edicionit të ri të Superligës.

Pas