Aktualitet

Nga stresi dje ndezi cigaren, tani që reforma kaloi Rama relaksohet me…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:00 - 23/07/16 |
b.f

E premtja e sotme nuk ka qënë një ditë aq me stres për Edi Ramën, sa dy ditët e shkuara kur Reforma në Drejtësi dhe ankthi i miratimit të saj, e detyruan të ndizte cigaren në ambientet e mbyllura të Kuvendit, duke shkelur ligjin.

Ish-basketbollisti Rama ka zgjedhur të relaksohet në fushën e kryeministrisë duke luajtur basketboll. Këtë video e ka shpërndarë vetë Rama, ku duket se teksa ai shënon, truproja e tij pret topat e shefit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas