Kryesore

Nga patronazhistët te bandat, Berisha: Rama qëndron në pushtet në mënyrë të paligjshmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 25/07/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha ishte sot në Fier, ku u takua me mbështetësit e tij demokrat. Nga Fieri ai sulmoi sërish kryeministrin Edi Rama, i cili sipas tij, po qëndron në pushtet në mënyrë të paligjshme.

Vazhdoi me dhunimin e votës, vazhdoi me patronazhistët. Vazhdoi me përdorimin e të gjithë shtetit për votën. Vazhdoi me bandat, terrorin dhe sot qëndron në pushtet në mënyrën më të paligjshme që mund të qëndrojë një njeri”,-tha Berisha./Opinion.al

Pas