InstaBIZ

Nënë për herë të parë, Eliona Pitarka: Më në fund është këtu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:01 - 22/03/21 |
Opi Nion

Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të parë.

Eliona është bërë nënë e një vajze, e lajmin për ardhjen në jetë të saj e ka bërë public nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Edhe pse në ditët e fundit të shtatzënisë, Eliona ka qenë e pranishme çdo të shtunë në “Klanifornia”, por edhe aktive në profilin e saj duke ndarë me fansat ndjesitë e pritjes së ëmbël.

Teklsa emrin ende nuk e ka bërë të ditur, vogëlushja që sapo ka ardhur në jetë ka qenë e mezipritur nga Eliona dhe partneri i saj:

“Më në fund është këtu”, – shkruan aktorja pas fotos së parë të bebushes./Opinion.al

Pas