-U tha në Opinion

Nebiaj: PD në Tiranë do të marri 20 deputetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:35 - 31/03/21 |
el ida

Kandidatja e Partisë Demokratike Oriela Nebiaj tha në emisionin “Opinion” se pas 25 Prillit ajo do të jetë në parlament. Ndërsa renditet e 18 në listën e Tiranës, Nebiaj tha se PD do të marri 20 deputetë në qarkun e Tiranës.

E pyetur nga gazetari Fatos Hakorja, nëse pas 25 Prillit, Orin do e shohim në edicionin veror apo në parlament, ajo u shpreh: “Orin pas 25 Prillit do ta shihni në përlament, jam e bindur se do të ndodhë kështu dhe jam e bindur për ndryshimin. Unë besoj që Partia Demokratike në Tiranë do të marri të paktën 20 deputetë”, tha Nebiaj./Opinion.al

Pas