Aktualitet

Aksident në rrugën Shkodër-Velipojë, makina përplas 11-vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:33 - 26/10/18 |
el ida

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Shkodër-Velipojë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një 11-vjeçar, i cili sapo ka zbritur nga autobusi është përplasur nga një makinë.

Ngjarja ndodhi në njësinë Berdicë. 11-vjeçari E.R. është në gjendje të rëndë në spitalin e Shkodrës.

Policia është ne vendngjarje dhe po heton mbi kete aksident te ndodhur.

Pas