InstaBIZ

Në pritje të fëmijës së dytë, Almeda Abazi publikon foton


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:23 - 24/01/21 |
Opi Nion

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayman, u martuan në Los Anxhelos në vitin 2017. Djali i tyre erdhi në jetë në vitin 2019, ndërsa tani çifti është në pritje të një fëmije tjetër.

Almeda ka pohuar se do ta quajë vajzën e saj Alina, ndërsa ka ndarë në rrjet këtë imazh që e tregon në javën e 22-të të shtatzënisë./Opinion.al

Pas