Aktualitet

Në pranga personi që plagosi 56-vjeçarin në Vlorë


               Publikuar në : 17:34 - 18/08/19 |
xhu lia

Ka rënë në prangat e policisë së Vlorës 57-vjeçarin me iniciale P.Q pasi pasi mbrëmjen e djeshme, për motive të dobëta 57 vjeçari dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë shtetasin M.B., 56 vjeç, banues në Gjirokastër.

Sipas hetimeve të kryera nga Policia janë proceduar në gjendje të lirë J.B., 31 vjeç dhe J.Q., 28 vjeç, pasi nga konflikti në fjalë, janë goditur fizikisht me njëri-tjetrin./Opinion.al/

Pas