Sport

Në prag të ndeshjes me Poloninë, zbulohen sa bileta janë shitur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:46 - 08/10/21 |
Opi Nion

Thuajse të gjitha biletat e vendosura në dispozicion deri më tani janë shitur për ndeshjen Shqipëri-Poloni e cila do të luhet në “Air Albania”.

Ndeshja pritet të zhvillohet më 12 tetor.

Siç edhe kanë deklaruar më parë deri më tani synimi i Shqipërisë është vendi i dytë, vend që do ta diskutojë me Poloninë dhe për këtë.

Deket se futbollistët e Kombëtares shqiptare do të jenë të realizuar dhe kompletuar në këtë ndeshje sepse aleat do të kenë dhe do ta kenë edhe tifozët kuq e zi.

Bëhet me dije se deri më tani janë shitur reth  22 mijë bileta./Opinion.al

Pas