InstaBIZ

Në “Playboy” s’do të shihni më kopertina nudo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 13/10/15 |
root

Shikojini tani pasi do t’iu marrë malli për kopertinat nudo të “Playboy”. Duke filluar nga viti tjetër revista erotike të vijë me një dizanjë të ri. Drejtuesit e revistës kanë marrë këtë vendim pasi sipas tyre interneti ka bërë që lakuriqësia të dale jashtë modës dhe revistat pornografike nuk kanë më të njëjtin sukses në treg. “Kjo betejë është fituar. Kur çdo akt i imagjinueshëm seksual është vetëm një klikim larg, kjo kthehet në një praktike të vjetëruar”, është shprehur drejtuesi ekzekutiv për gazetën “New York TImes”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas