Kronikë

Në motor me të dashurën, përplaset për vdekje i riu shqiptar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 14/10/21 |
el ida

Një udhëtim në motor me të dashurën ka rezultuar fatal për 22-vjeçarin me origjinë shqiptare Rikardo Kahuqi. Ai ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur në një kamion, ndërsa më pas është ndalur në guardreilën e korsisë së kundërt. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 7.30 pasdite, përgjatë  në zonën midis San Carlo dhe Molinaçio di Spoleto në kilometrin 106 nj Flaminia.

I riu shqiptar me banim në San Gemini ndërroi jetë menjëherë. Ndërkohë e dashura e tij gjithashtu 22-vjeçare ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin “Santa Maria”./Opinion.al

Pas