Aktualitet

Në mbrojtje prej datës 1 tetor, FNSH rrethon sot shtëpinë e Xhisielës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:13 - 09/10/18 |
el ida

Vetë 25-vjeçarja pas shpërthimit tha se do të pranonte mbrojtjen e policisë pasi tani ndjehej vërtetë e kërcënuar.

Ajo u tha gazetarëve që tritoli është vendosur nga PD dhe opozita. Ndërkohe ish i dashuri i saj, i cili është akuzuar për përndjekje ndaj Malokut ndodhet në masën e sigurisë arrest me burg në qelitë e paraburgimit të Durrësit./abcnews.al

Pas