Kronikë

Në gjendje të rënduar, 50-vjeçari i jep fund jetës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:44 - 09/11/20 |
Al Do

Një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 4 në Krujë.

Policia njofton se viktima ishte në gjendje të rënduar depresive.

Rreth orës 12:00 të ditës së sotme ai ka vendosur t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

“Më datë 09.11.2020, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 4, Krujë, shtetasi A. G., 50 vjeç, i cili ishte në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, sqaron policia./ Opinion.al

Pas