Bota

Në fushën e golfit, fotot e Trump në momentin e humbjes elektorale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 07/11/20 |
el ida

Presidenti Amerikan Donald Trump ka qenë duke luajtur golf në momentin që mediat kanë publikuar projeksionin e votave të Pensilavanisë, që e shfaqnin atë humbës të zgjedhjeve.

Mediat kanë publikuar foto dhe video nga momenti kur Trump shfaqej në fushën e golfit në Virxhinia.

Sidoqoftë përmes një njoftimi në media, zyra e tij elektorale ka bërë të ditur se çështja të hënën do të ndiqet në gjykatë, çka duket se do të vonojë edhe zyrtarizimin e fitores së Joe Biden./Opinion.al

Pas