Sport

Ndryshime në PSG, nxjerr në shitje lojtarin…


               Publikuar në : 16:50 - 13/08/19 |
Opi Nion

Paris Saint-Germain duket se do të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër. Mësohet se është gati të shesë Layvin Kurzaëa.

Sipas medias franceze “L’Equipe” ka bërë të ditur se mbrojtësi i krahut ka akoma një vit kontratë me PSG-në dhe Leonardo shpreson të fitojë 15 milionë euro nga shitja e tij.

“L’Equipe”, shkruan se Ëest Ham, Fiorentina dhe Tottenham janë interesuar për të, edhe pse asnjë nuk ka bërë akoma një ofertë konkrete./ Opinion.al E.Xh.

Pas