-U tha në Opinion

“Ndryshim rrënjësor”, ç’thoshte Berisha për PD 1 ditë para përjashtimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 13/09/21 |
el ida

Lideri historik i PD Sali Berisha ka dhënë një intervistë për emisionin “Opinion” vetëm 1 ditë përpara se kryetari Basha të vendoste përjashtimin e tij nga grupi.

Në intervistën e patransmetuar, ndër të tjera Berisha shprehet se PD ka nevojë për ndryshim rrënjësor dhe për hapje. “PD ka nevojë për një ndryshim rrënjësor, ka nevojë për një hapje të madhe. Së dyti ka nevojë për një rishqyrtim të të gjitha qëndrimeve të saj”, tha Berisha në intervistën për gazetarin Blendi Fevziu./Opinion.al

Pas