Aktualitet

Ndodh përsëri, gomonia përplas dhe dëmton 7 vjeçarin në plazhin e JonufrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:38 - 18/07/22 |
Opi Nion

Një tjetër ngjarje e ngjashme me atë të Jalës ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Jonufrës në Vlorë. Një 7-vjeçar është goditur nga një gomone teksa ishte duke notuar pranë bregut.

Aktualisht fëmija ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Aktualisht drejtuesi i mjetit lundrues H. K., rreth 40 vjeç është shoqëruar nga Policia për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas