Emisionet

Opinion live – Si të mbrohemi nga Koronavirusi


               Publikuar në : 21:58 - 25/02/20 |
Al Do

Te ftuar në studio: Arjan Harxhi, Pellumb Pipero, Blerim Arapi Reanimator, Rashela Shehu Gazetare, Diana Toma Drejtore UFSH

Ne lidhje ne Skype: Amarld Ćuko Kardiolog ne spitalin San donato Milano, Erion Dobi Qendra spitalore universitare Minjoz ne BESANÇON Pergjegjes i departamentit te senologjise (canerit te gjirit) ne onkologji dhe Blerta Dalloshi Berisha nga Kosova

Pas