Emisionet

Opinion/ Kush qëlloi mbi prokurorin?


               Publikuar në : 12:00 - 05/11/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së hënës së emisionin “Opinion” me drejtues Blendi Fevziun u trajtua tema rreth atentatit të prokurorit Arjan Ndoja në zonën e Shkozetit.

Të ftuar në studio për të folur rreth kësaj teme ishin gazetari Spartak Koka, gazetari Artan Hoxha, gazetarja Lindita Çela, gazetari Jetmir Olldashi, analisti Lorenc Vangjeli dhe juristi Jordan Daci./Opinion.al/

Pas