Aktualitet

Ndihen lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:02 - 05/06/22 |
Opi Nion

Lëkundje tërmeti janë ndierë në vendin tonë.

Sipas EMSC tërmeti ka qenë 3.5 ballë i shkallës rihter. Epiqendra e saj ka qenë 3 km në largësi të Durrësit dhe 30 km nga Tirana, ndërsa thellësia 10 km.

Deri më tani nuk raportohet për dëme materiale./Opinion.al

Pas