Kronikë

Ndërron jetë foshnja e porsalindur në maternitet, babai kallëzon çështjen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 28/07/21 |
Opi Nion

Një foshnjë ka ndërruar jetë pak minuta pasi kishte lindur në Tiranë.

Ngjarja është kallëzuar në Komisariatin Nr.1 nga babai i saj njofton News24.

Babai pretendon se foshnjes nuk i është dhënë kujdesi i duhur në momentin që ka lindur dhe ky ka qenë shkaku që ka ndërruar jetë.

26-vjeçari A.Z, ka pretendime dhe i është drejtuar autoriteteve për këtë ngjarje të rëndë të ndodhur në një maternitet në kryeqytet mesnatën që lamë pas./Opinion.al

Pas