Aktualitet

Ndërron jetë 3-vjeçarja, pritet ekspertiza mjeko-ligjore për shkakun e vdekjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:48 - 19/01/22 |
Opi Nion

Një fëmijë 3-vjeç është dërguar mëngjesin e sotëm në spitalin e Elbasanit, në gjendje të rëndë dhe pas disa orësh ka ndërruar jetë. Policia bën me dije se pritet ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

“Më datë 19.01.2022, në orët e para të mëngjesit është dërguar në spitalin e Elbasanit, në gjendje të rëndë për jetën, shtetasja e mitur A. I., 3 vjeç, i cili pas disa orësh ka humbur jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje./Opinion.al

Pas