Aktualitet

Ndërroi jetë në Berlin/Të enjten zhvillohen homazhet për ish-presidentin NishaniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 30/05/22 |
Opi Nion

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ndërroi jetë të shtunën në një spital në Gjermani.

Mësohet se trupi i tij do të sillet në Shqipëri dhe ditën e enjte do të zhvillohen homazhe në nderim të tij.

Homazhet do të zhvillohen në Pallatin e Kongreseve në orën 10:00./Oponion.al

Pas