Sociale

Ndarja nga jeta e ish-eksponentit të LSI, Meta: Shumë dhembje  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 19/09/21 |
Opi Nion

Presidenti Meta ka ndarë në Facebook, një mesazh për humbjen e ish-eksponentit të LSI, Ilir Dashir. Meta shprehet i prekur nga humbja, ndërsa shkruan se ndjen shumë dhembje.

“I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të paharruar, Ilir Dashi. Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta. Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij! Të prehet në paqen e merituar”, shkruan Meta.

Kujtojmë se prej vitesh Ilir Dashi ishte larguar nga skena politika dhe nga strukturat e LSI./Opinion.al

Pas