-Jetë dhe Stil

Ndahet nga jeta stilisti Renato BalestraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:12 - 26/11/22 |
Opi Nion

Stilisti Renato Balestra, një nga emrat e njohur të modës së lartë, ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Romë në moshën 98 vjeçare. Lajmi është bërë i ditur për ANSA nga vajzat e tij Fabiana dhe Federica së bashku me mbesën Sofia, e cila do të marrë drejtimin e markës. Varrimi do të bëhet të martën më 29 nëntor në kryeqytet në kishën e Santa Maria del Popolo./Opinion.al

 

Pas