Aktualitet

Ndahet nga jeta nëna e ish- presidentit Bujar Nishani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:02 - 06/09/20 |
Opi Nion

Është ndarë nga jeta nëna e ish-presidentit, Bujar Nishani.

Lami është konfirmuar nga vet Nishani përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ndërkohë, ndjekësit e tij i kanë shprehur ngushëllime dhe të gjejë forcën për ta përballur humbjen.

“Kur Nëna të largohet nga kjo jetë, megjithëse ti je vetë baba, përsëri qan si një fëmijë”,- shkruan Nishani.

Pas