Aktualitet

Ndahet nga jeta mjeku Ilir OhriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:08 - 22/12/22 |
Opi Nion

Është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare shefi i reanimacionit në QSUT, Ilir Ohri.

Shoqata e Anestezistëve dhe Reanimatorëve të Shqipërisë ka bërë me dije lajmin, duke vënë në dukje kontributet e Ohrit në sistemin shëndetësor të vendit tonë.

Ohri ishte një nga themeluesit e Shoqatës së Anestezi-Reanimacionit dhe një nga drejtuesit aktivë të saj.

 

Pas